Hazai - 2024.6.30.

Nem kegyelmeztek a fehérváriak

A Fehérvár FC 9–0-ra legyőzte a Bábolnát, míg az MTK 5–1-es sikert aratott a szlovén Primorje ellen. Az ETO FC Győr is simán, 3–0-ra nyert a Zsolna ellen.
A Fehérvár Gradisar duplájával már a 8. percben két góllal vezetett a Bábolna ellen. A meccs elejét nagyon megnyomta az NB I-es csapat, Schön, Katona és Csongvai is betalált, a 20. percben 0–5-öt mutatott az eredményjelző.

Az 51. percben Berki egy szép emeléssel villant (0–6), majd három perccel később Kecskés Máté passza után Kovács Patrik vette be a bábolnai kaput (0–7). A 70. perc után újabb két gyors Vidi-gól követte egymást, Simut 23 méterről lőtt látványos gólt a kapu jobb oldalába (0–8), majd Kovács Bence emelt a hosszúba (0–9).

A lefújás előtti utolsó percben Szerafimov találta el a kapufát, de a labda a hazaiak számára pattant szerencsésen, így az eredmény már nem változott – a Fehérvár gólzáporos, 9–0-s győzelemmel zárta a találkozót.