Nagy a baj… Diósgyőr-Debrecen 1-3 – osztályzatok

Szeptember 24., szombat

Diósgyőr–Debrecen 1–3 (0–2)

Diósgyőr, 4654 néző

Vezette: Andó-Szabó Sándor 8

Diósgyőr: Rados 4 – Eperjesi 3 (Bognár I. 5, a szünetben), Lázár 4, Lipták 4.5, Tamás M. 4–2=2 – Nono 3 (Vela 3, a szünetben), Dausvili 4, Elek Á. 4, Oláh 4 – Bacsa 3.5 (Novothny 5, a szünetben), Makrai 3.5
Vezetőedző: Horváth Ferenc
Debrecen: Danilovics 0 – Jovanovic 4.5, Brkovics 4–2=2, Mészáros N. 4, Bobko 4.5 – Filip 4, Tőzsér 5 – Könyves N. 4 (Nagy Z. 0, 68.), Holman 5 (K. Mészáros 0, 87.), Szakály P. 5 – Horváth Zs. 4 (Castillion 0, 68.)

Vezetőedző: Leonel Pontes
Gólszerző: Novothny (56. – 11-esből), ill. Holman (27.), Szakály P. (37.), Tőzsér (88.)
Sárga lap: Dausvili (57.), Novothny (58.), Tamás M. (86.), ill. Brkovics (19.), Könyves N. (55.), Szakály P. (75.)

Kiállítva: Tamás M. (87.), ill. Brkovics (59.)

Horváth Ferenc: Elfogadhatatlan volt az első félidő. Nem tudom, hogy a válogatott meccs miatti háromhetes szünet végén is én leszek-e a Diósgyőr edzője.

Leonel Pontes: Remélem, végre magunk mögött hagyjuk a nehéz időszakot, fontos győzelmet arattunk.