Hazai - 2018.6.10.

Ez már bohózat. Magyarország-Ausztrália 1-2 – osztályzatok

Bohózatba illő gólok születtek a Magyarország-Ausztrália felkészülési mérkőzésen, a szombaton Budapesten megrendezett találkozót végül 2-1-re nyerte meg az oroszországi világbajnokságon részt vevő vendégcsapat. Georges Leekens irányításával gyalázatos a válogatottunk mérlege, az eddigi négy meccsen egy döntetlen (Fehéroroszország) mellett háromszor kikapott, ráadásul mind a háromszor hazai pályán – ezt megelőzően Kazahsztántól (2-3) és Skóciától (0-1).

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Június 9., szombat

MAGYARORSZÁG-AUSZTRÁLIA 1–2 (0–0)
BUDAPEST, GROUPAMA ARÉNA, 10 091 NÉZŐ
Vezette:
Matej Jug (szlovén) 8

MAGYARORSZÁG: Gulácsi 0 (Dibusz 4, a szünetben) – Lovrencsics G. 5 (Fiola 0, 73.), Vinícius 4, Kádár 5, Szabó J. 4 – Varga J. 5, Vadócz 6 – Varga R. 5, Kleinheisler 6 (Eppel 0, 66.), Sallai 7 (Varga K. 0, 83.) – Szalai Á. 5 (Böde 0, 62.)
Szövetségi kapitány: Georges Leekens
AUSZTRÁLIA: Ryan 7 (Jones 0, a szünetben) – Risdon 6, Sainsbury 4, Milligan 5, Behich 5 – Luongo 6 (Jedinak 5, a szünetben), Mooy 6 – Leckie 6, Rogic 6 (Irvine 0, 64.), Kruse 6 (Arzani 0, 74.) – Nabbout 5 (Juric 5, a szünetben; Cahill 0, 80.)
Szövetségi kapitány: Bert van Marwijk
Gólszerző: Sainsbury (88. – öngól), ill. Arzani (74.), Kádár (92. – öngól)
Sárga lap: Varga J. (45.), Fiola (78.), ill. Leckie (22.), Jedinak (76.)