Eurofoci - 2021.12.6.

Szalai Attila két gólpasszt adott

Szalai Attila majdnem egy hónap után volt ismét a Fenerbahce kezdőcsapatának tagja: a magyar válogatott bekk két gólpasszal járult hozzá csapata 4–0-s győzelméhez a sereghajtó Rizespor ellen. Szalai még a novemberi válogatottbeli szünet előtt, a Kayserispor elleni találkozón volt kezdő. Akkor szünetben lecserélte őt az edzője. Azóta a Galata elleni rangadót teljesen „kiülte”, a Göztepe ellen egy perc jutott neki november utolsó hétvégéjén. A Fener már a 13. percben megszerezte a vezetést Mergim Berisha révén, majd a második félidőben Serdar Dursun mesterhármast jegyzett. Szalai a második és a negyedik gólnál jegyzett gólpasszt (4–0). Az isztambuliak hátránya 12 pont a listavezető Trabzonspor mögött.