Serie A - 2023.3.7.

Hiába állt fel kétgólos hátrányból, kikapott a Cremonese

A Sassuolo 3–2-re legyőzte a Cremonesét, míg a Torino 1–0-ra legyűrte a Bolognát az olasz labdarúgó Serie A 25. fordulójának hétfői játéknapján.

Úgy tűnt, a mérkőzés hőse lesz Cyriel Dessers, ám a végén mégis csalódottan kellett elhagynia a pályát. A Cremonese játékosa a szüneteben beállt az akkor már kétgólos hátrányban játszó Cremonesébe, majd kétszer is betalált – aztán a hosszabbításban Nedim Bajrami kapott egy kiváló ívelést, és a tizenhatosról bevágta a Sassuolo győztes gólját a kiesőzónában tanyázó vendégek kapujába.

Torino három meccs után tudott ismét nyerni. A piemontiak sikeréhez elég volt Yann Karamoh találata az első félidő közepén: a francia több védőt is becsapott a tizenhatoson belül, majd a hálóba gurított.

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ

Sassuolo–Cremonese 3–2 (Lauriente 26., Frattesi 41., Bajrami 90+1., ill. Dessers 62., 83.)
Torino–Bologna 1–0