Hazai - 2023.5.16.

NB II: dráma a legvégén, az utolsó pillanatban életben maradt a Csaba

A labdarúgó NB II 37. fordulójának záró mérkőzésén a Békéscsaba hazai pályán egészen a 90+5. percig 1–1-es döntetlenre állt a Tiszakécske ellen, így fél lábbal már a harmadosztályban érezhette magát, de szinte az utolsó pillanatban jött Albert István, és remek fejessel gólt szerzett, életben tartva a csabaiak bennmaradási reményeit (2–1).

LABDARÚGÓ NB II
37. FORDULÓ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE–TISZAKÉCSKEI LC 2–1 (1–0)
Békéscsaba, 830
néző. Vezette: Kovács Imre (Kovács Gábor, Rózsa Dávid)
BÉKÉSCSABA: Póser – Puskás G., Albert I., Bora, Mikló – Fazekas L., Talpalló (Marik, 72.), Kitl M., Futó (Ilyés, 82.), Horváth P. (Zádori, 72.) – Hamed (Máris, 82.). Megbízott vezetőedző: Pásztor József
TISZAKÉCSKE: Halasi – Balázs B., Kiprich, Csáki, Vajda B. – Kiss N., Máté Zs., Szekér (Erdei, 78.), Pongrácz (Biben, 86.) – Horváth Z., Zamostny. Vezetőedző: Klausz László