Bajnokok Ligája - 2023.11.8.

Hatot vágott az Atlético, a Lazio is győzött

A labdarúgó Bajnokok Ligája E-csoportjában az Atlético Madrid a meccs nagy részében emberelőnyben játszva 6–0-ra kiütötte a Celticet, míg a Lazio egyetlen góllal jobbnak bizonyult a játéknap előtt még éllovas Feyenoordnál.

Lazio (olasz)–Feyenoord (holland)

Izgalmas meccset játszott egymással a két csapat. Ciro Immobile az első félidő hosszabbításában szerezte meg a vezetést, ez volt a 200. találata a Lazio mezében.

A hollandok mindent megtettek az egyenlítésért, és nem is álltak messzire tőle, mint ahogy az újabb Lazio-gól is a levegőben lógott. Azonban az irdatlan kemény küzdelem ellenére sem született újabb találat, így Immobile jubileumi gólja egyben a győzelmet jelentette.

Atlético Madrid (spanyol)–Celtic

Eseménydús mérkőzés volt. Antoine Griezmann már a hatodik percben megszerezte a vezetést, majd mindössze 23 percnyi játék után Maeda Daizen olyan csúnyán szabálytalankodott Hermosóval szemben, hogy piros lapot kapott.

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ
E-CSOPORT

Atlético Madrid (spanyol)–Celtic 6–0 (Griezmann 6., 60., Morata 45+2., 76., Lino 66., Saúl 85.)
Kiállítva: Daizen (23., Celtic)
Lazio (olasz)–Feyenoord (holland) 1–0