Liga BBVA - 2024.2.4.

A GIRONA NEM BÍRT A REAL SOCIEDADDAL

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 23. fordulójának utolsó szombati mérkőzésén a Girona hazai pályán 0–0-s döntetlent játszott a Real Sociedaddal.

Az első félidőben mindkét csapat betalált, de a játékvezető Yangel Herrera, majd Mikel Oyarzabal gólját is érvénytelenítette les miatt. A második játékrész is kiegyenlített játékot hozott. A Real Sociedad többet birtokolta a labdát, és többször próbálkozott kapura lövéssel is, azonban igazán veszélyes helyzetet egyik csapat sem tudott kialakítani.

A gól nélküli döntetlen azt jelenti, hogy a Girona folytatja veretlenségi sorozatát, de az egy ponttal ideiglenesen sem tudja megelőzni a vasárnap pályára lépő Real Madridot.

A Gironával pénteken hosszabbító Yaakobashvili Antal ezúttal a kispadról nézte végig a mérkőzést.

SPANYOL LA LIGA
23. FORDULÓ
Girona–Real Sociedad 0–0

Korábban
Valencia–Almería 2–1 (Hugo Duro 14., Jaremcsuk 23., ill. Sergio Arribas 50.)
Kiállítva: Leo Baptistao (90+2., Almería)
Granada–Las Palmas 1–1 (Bruno Méndez 43., ill. Pejino 68.)
Kiállítva: Piatkowski (21., Granada)
Alavés–FC Barcelona 1–3 (Omorodion 51., ill. Lewandowski 22., Gündogan 49., Vitor Roque 63.)
Kiállítva: Vitor Roque (72.)